Systémy čištěné vody
Vysoce čištěná voda se používá při přípravě léčivých přípravků, kde je třeba kontrolovat bakteriální endotoxiny, s výjimkou případů, kdy je vyžadována voda pro injekce.
Plně vyhovující čištění vody v flexibilních provedeních
Systémy čištěné vody od společnosti Telstar Life-Sciences jsou speciálně navrženy k výrobě čištěné vody v souladu se specifikacemi Mezinárodního lékopisu pro čištěnou nebo vysoce čištěnou vodu a v plném souladu s pokyny cGMP dle požadavků FDA a EMEA, EP, JP a USP.
Nabízejí dva flexibilní výstupy: od 300 do 10 000 l/h se systémem Oasys a od 100 do 10 000 l/h se systémem Genesys. Systém Genesys je navržen tak, aby umožňoval automatickou sanitaci horkou vodou celé jednotky včetně potrubí přivádějícího čištěnou vodu do skladovací nádoby, zatímco systém Oasys pracuje s chemickou sanitací.
Výhody
- — Plně uzamykatelné ochranné panely a dveře pro bezpečný provoz
- — Navrženo pro snadné navýšení výrobního výkonu
- — Výběr sofistikovaných řídicích systémů s vestavěným záznamem dat a bezpapírovým zapisovačem grafů
- — Minimalizuje odpadní vodu
- — Flexibilní integrace systému s osvědčenými technologiemi