Systém distribuce produktů pro více stencilových krémovacích strojů
Usnadněte bezproblémovou distribuci toku produktů mezi více stencilových krémovacích strojů a zajistěte účinné rozdělení produktů, snadnou údržbu a optimální čistotu ve vysokokapacitních potravinářských linkách.
Účinně distribuuje a vede toky produktů
Systém distribuce produktů pro stencilové krémovací stroje od společnosti Royal Houdijk je zkonstruován k zefektivnění rozdělení produktů v potravinářských a pekárenských výrobních prostředích. Díky propracovanému uspořádání dopravníků a rozdělovacích desek (dribble boards) tento systém účinně rozděluje velké toky produktů mezi více stencilových krémovacích strojů a vyhovuje vysokorychlostnímu kontinuálnímu provozu. Jeho inovativní konstrukce minimalizuje tradičně široké úseky potřebné k rozdělení do drah, čímž zjednodušuje čištění a údržbu díky snadnému přístupu a odnímatelným komponentám. Systém je ideální pro zpracování krémem plněného pečiva, větrníků a plněných croissantů a bezproblémově se začleňuje do vaší výrobní linky, přičemž zajišťuje spolehlivé vedení a konzistentní propustnost. Vyroben z robustních materiálů vhodných pro normy potravinářského průmyslu nabízí možnosti přizpůsobení konkrétním provozním požadavkům a zajišťuje soulad a dlouhodobou provozní efektivitu.
Výhody
- — Optimalizuje efektivitu výroby bezproblémovým rozdělením toků produktů a předchází úzkým místům
- — Zjednodušuje údržbu díky snadno čistitelným a přístupným vodítkům a dopravníkům
- — Zajišťuje konzistentní kvalitu produktu napříč vysokorychlostním provozem
- — Snižuje nároky na prostor odstraněním nadměrné šířky zařízení ve výrobních linkách
- — Zvyšuje flexibilitu ve vysokokapacitních pekárenských a snackových výrobních prostředích
- Aplikace
- Pekařské výrobky, Sladkosti, Svačinky
- Koncové produkty
- Koblihy plněné krémem, Zákusky plněné krémem, Sendvičové sušenky, Napoleonky, Plněné croissanty, Mille-feuille, Éclairs, Krémové koláče, Petit fours
- Kroky před
- Podávání výrobků, Příprava výrobků, Manipulace s výrobky
- Kroky po
- Čištění, údržba, distribuce výrobků, balení
- Vstupní složky
- tok vstupního produktu
- Výstupní složky
- dělené pruhy výrobků, šablony krémů
- Informace o trhu
- Společnost Houdijk je známá návrhem a výrobou moderních manipulačních a zpracovatelských zařízení pro sušenkový a pekařský průmysl, přičemž se specializuje na automatizované systémy pro zvýšení efektivity a udržení kvality výrobků.
- Product lane division
- Pomocí driblovacích desek a vedených dopravníků
- Metoda čištění
- Snadný přístup, vyjmutí a čištění
- Automation
- Dopravníky s driblovacími deskami
- Distribuce toku produktu
- Řízené dopravníky
- Snadné čištění
- Snadný přístup a odstranění
- Požadavky na údržbu
- Minimální vzhledem k designu
- Automation level
- Manuální / PLC
- Hustota/velikost částic
- 0, 5-2, 5 g/cm³ / 50-1000 µm
- Otisk stroje
- Navrženo tak, aby se minimalizovaly široké úseky, snadný přístup
- Feed method
- Dělení vstupního toku pomocí driblovacích desek a vedených dopravníků
- Metoda vypouštění
- Více propojených šablonových krémů
- Snadné čištění
- Snadný přístup, vyjmutí a čištění vodítek a desek